Σετ Σεντόνια Υπέρδιπλα 4 Τεμαχίων Nef Nef Viper Beige 240X270 Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home -20%
Nef - Nef

Σετ Σεντόνια Υπέρδιπλα 4 Τεμαχίων Nef Nef Viper Beige 240X270 Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home

€84.00 €105.00 Εξοικονομείτε €21.00
Σε Απόθεμα Δωρεάν Μεταφορικά

Θα μεταφερθείτε στο Anesis για να ολοκληρώσετε την αγορά σας. Οι τιμές και η διαθεσιμότητα ενδέχεται να διαφέρουν.

Περιγραφή

Σετ σεντόνια υπέρδιπλα 4 τεμαχίων Nef-Nef Viper Beige 240x270 – 100% βαμβάκι, απαλά και ανθεκτικά με κομψό μπεζ σχέδιο για άνετο ύπνο. Το σετ σεντόνια υπέρδιπλα 4 τεμαχίων Nef-Nef Viper Beige φέρνει άνεση και κομψότητα στο υπνοδωμάτιό σας. Η ουδέτερη μπεζ απόχρωση με διακριτικό σχέδιο δημιουργεί ζεστή και αρμονική ατμόσφαιρα, ενώ το 100% βαμβάκι προσφέρει απαλή υφή, αναπνευσιμότητα και αντοχή. Ιδανικό για καθημερινή χρήση και πολυτελή αίσθηση ύπνου. Brand: Nef-Nef Σειρά: Viper Χρώμα: Beige Διαστάσεις: 240x270 cm Περιλαμβάνει: 1 πανωσέντονο 240x270 cm, 1 κατωσέντονο 240x270 cm, 2 μαξιλαροθήκες 50x70 cm Υλικό: 100% βαμβάκι Ύφανση: Μαλακή, πυκνή και ανθεκτική Ιδιότητες: Υποαλλεργικά, αναπνεύσιμα και εύκολα στο πλύσιμο

Χαρακτηριστικά Προϊόντος

Color
beige