Σετ Σεντόνια Υπέρδιπλα 4 Τεμαχίων Dimcol Αντιγόνη 339 220X240 Grey Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home -10%
Dimcol

Σετ Σεντόνια Υπέρδιπλα 4 Τεμαχίων Dimcol Αντιγόνη 339 220X240 Grey Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home

€55.35 €61.50 Εξοικονομείτε €6.15
Σε Απόθεμα Δωρεάν Μεταφορικά

Θα μεταφερθείτε στο Anesis για να ολοκληρώσετε την αγορά σας. Οι τιμές και η διαθεσιμότητα ενδέχεται να διαφέρουν.

Περιγραφή

Φανελένιο σετ σεντόνια 4 τεμαχίων για διπλό κρεβάτι που περιέχει: 2 τεμ. flat σεντόνια διαστάσεων 220Χ240 cm και 2 τεμ. μαξιλαροθήκες διαστάσεων 50Χ70 cm. Κατασκευασμένα από 100% βαμβακερό φανελένιο ύφασμα 144 κλωστών. Απαλά και ζεστά με χαρούμενα χρώματα και μοντέρνες παραστάσεις για να αισθάνεστε την υπεροχή στο κρεβάτι σας. Συσκευασία Polybag.

Χαρακτηριστικά Προϊόντος

Color
grey