Σετ Σεντόνια King Size 4 Τεμαχίων Nef Nef Viper Beige 270X280 Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home -20%
Nef - Nef

Σετ Σεντόνια King Size 4 Τεμαχίων Nef Nef Viper Beige 270X280 Λευκά Είδη Κρεβατοκάμαρας Anesis Home

€96.00 €120.00 Εξοικονομείτε €24.00
Σε Απόθεμα Δωρεάν Μεταφορικά

Θα μεταφερθείτε στο Anesis για να ολοκληρώσετε την αγορά σας. Οι τιμές και η διαθεσιμότητα ενδέχεται να διαφέρουν.

Περιγραφή

Σετ σεντόνια King Size 4 τεμαχίων Nef-Nef Viper Beige 270x280 – 100% βαμβάκι, φυσική απαλότητα και κομψό design για πολυτελή άνεση στον ύπνο. Το σετ σεντόνια King Size 4 τεμαχίων Nef-Nef Viper Beige προσφέρει πολυτέλεια και φυσική κομψότητα σε κάθε υπνοδωμάτιο. Η ουδέτερη μπεζ απόχρωση του συνδυάζεται εύκολα με κάθε στυλ διακόσμησης, ενώ το ύφασμα από 100% βαμβάκι εξασφαλίζει απαλότητα, διαπνοή και άνεση σε κάθε χρήση. Ιδανικό για όσους αναζητούν διαχρονική ποιότητα και στιλ. Brand: Nef-Nef Σειρά: Viper Χρώμα: Beige Διαστάσεις: 270x280 cm Περιλαμβάνει: 1 πανωσέντονο 270x280 cm, 1 κατωσέντονο 270x280 cm, 2 μαξιλαροθήκες 50x70 cm Υλικό: 100% βαμβάκι Ύφανση: Πυκνή και απαλή για άνεση και αντοχή Ιδιότητες: Υποαλλεργικά, ανθεκτικά στα πλυσίματα, ιδανικά για καθημερινή χρήση

Χαρακτηριστικά Προϊόντος

Color
beige